Hakkımızda

Autotal Kurumsal

AUTOTAL, Motorlu Kara Taşıtlarının Tüm Aksamlarındaki Trafik Kazaları Sonucunda Oluşan, Eskime Ve Yıpranma Sonucu Ortaya Çıkan Veya Çıkabilecek Hasar Ve Arızaların Tespitini,  Hızlı Ve Ekonomik Onarım Teknikleri, Kaliteli Malzeme Ve Ekipmanlar Kullanılarak Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Anlayışı Ile Giderilmesini, Deneyimli Ve Usta Kadrosu Ile Gerçekleştirmeyi Amaçlayan Bir Hizmet Markasıdır.  Dürüst, Disiplinli Ve Özgüveni Yüksek Personelimiz Ile Değer Verdiklerinizi Kendi Değerlerimiz Olarak Gören Hizmet Anlayışımız Ile Sizin Için Çalışıyoruz.

Çalışanlarımıza, Çözüm Ortaklarımıza Ve Tedarikçilerimize Karşı Sorumluluklarımız, Etik Kurallarımız  Ve Ahlaki Değerlerimizle Bütünleşen Iş Standartları Ve Hukuk Çerçevesinde Çalışmalarını Sürdüren AUTOTAL, Markasını Bulunduğu Çevreye Ve Topluma Değer Katan Kuruluş Olarak Sektör İçinde Farklı Bir Yere Ulaştırmıştır.

Sektörel Gelişimleri Ve Değişimi Takip Edip, Kaliteli Onarım Hizmetindeki Çıtayı Yükseltmeyi Benimseyen Şirketimizin Amacı Çalışanları Ve Kurumsal Yapısıyla Çevresine Güven Veren Bir Şirket Olmayı Sürdürebilmektir. Müşterilerimize, Araçlarını En Güvenilir Ve Kaliteli Servise Emanet Etmenin Verdiği Huzuru Devam Ettirmektir. Kaliteli Hizmet Ile Birlikte Insana Ve Çevreye Saygılı Olmaktır.